Bülent Eczacıbaşı bu kitapla 45 yıllık deneyimlerini kaleme alarak tecrübelerini sonraki kuşaklara aktarıyor.

Yönetim, ekonomi, sürdürülebilirlik, toplum ve kültür-sanat alanlarına odaklanan kitap, "Türkiye’de ve dünyada hangi temel zorluklarla karşı karşıyayız?", "Hangilerine öncelik vermeliyiz?", "Geçmişten aldığımız derslerin ve yeni paradigmaların ışığında, neler yapabiliriz?", "İş insanı kimdir?", "Hangi sorumlulukları taşır?", "Hangi alanlarda, ne tür katkılarda bulunabilir?" benzeri pek çok soruyu gündeme taşıyor.

Bülent Eczacıbaşı kitapta, her konunun uzmanlarıyla gerçekleştirdiği söyleşilerden hareketle, bugüne ve yarına ilişkin görüşlerini dile getiriyor.

Çekilişimize katılarak bu kitabı kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bunun için tek yapnamız gereken aşağıdaki çekiliş formunu doldurmak.


    Vermiş olduğum e-posta adresine Believe Academy tarafından gönderilecek bilgilendirme ve kampanya e-postaları gönderilmesine onay veriyorum.

    Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı'nın yazdığı "İşim gücüm budur benim" adlı kitap raflardaki yerini aldı. Bir iş insanının 45 yıllık deneyimlerinden yararlanarak hazırlanan kitap, özellikle gençlere yepyeni bakış açıları kazandırmayı hedefliyor. ( Eczacıbaşı Holding - Anadolu Ajansı )